Ми Вам перетелефонуємо
Імя:
Телефон:
Що Вам цікаво: Ай Рю Айкідо; Ван Фу Бао Цигун; Індивідуальні Послуги?
Відгуки & Враження
Від кількох Учасників, Учнів, Майстрів по Ван Фу Бао Цигун & Ай Рю Айкідо
Ірина
Економіст – Київ, Україна. Досвід: легка атлетика 7 років, Ушу, Цигун, дихальні практики 2 роки.
09.2016 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінару: 3 дні (11.2016); із загальною кількістю 3 практичних дні.
Займаюся Ай Рю Айкідо та Ван Фу Бао Цигун з вересня 2016 в ЦРС®.

У ЦРС® пішла свідомо. Тут робота спрямована на внутрішній саморозвиток і самовдосконалення і як результат вдосконалення технік. Тренування відразу дуже сподобалися, хоча не за зовнішніми ознаками, а більше за внутрішнім відчуттям!

Починала займатися по годині в день з кожною основною вправою.

Результат приголомшливий!!!

По-перше, на фізичному рівні відразу помітила значне покращення загального фізичного та емоційного стану: поліпшення постави (зміцнилася спина); стала менше втомлюватися як емоційно, так і фізично; значно покращилася пам'ять (помітно було, т. к. працюючи з великими масивами даних, треба запам'ятовувати багато інформації); стала більше встигати на роботі. Покращилось дихання, відчула, що закладеність носу може бути не постійною та відчула, що таке нормальне дихання. Відразу відчувається різниця у самопочутті та з'являється бажання займатися ще більше. Стала відчувати більш насичений смак і якість їжі.

По-друге, на емоційному рівні: відразу почали відстежувати негативні емоції (при тому, що і до цього якась частина вже була опрацьована). Стали налагоджуватися деякі стосунки, які не складалися через не явно виражені відчуття. Зникли деякі внутрішні негативні відчуття.

По-третє, на рівні енергетичному з'явилися відчуття та переживання особистого характеру. На даному етапі – зміна та перехід на більш якісне харчування.

У цьому сезоні внаслідок тренувань ніяких захворювань в осінній період, які завжди були: раніше стабільно були грип, або респіраторні, або зі спиною (протяжні, а також раніше були проблеми із-за навантажень після тренувань атлетикою).

На власному досвіді відчула перевагу більш тривалих тренувань Ван Фу Бао Цигун!
Надія
Менеджер, 2 вищі освіти, 4 мови – Дюссельдорф, Німеччина. Досвід: танці Фламенко 8 років, медитації 3 роки.
07.2012 – початок Індивідуальних Тренувань з Shifu Олексієм Тищенко.
Я познайомилась із Олексієм та Ван Фу Бао Цигун у 2012 році. Я завжди цікавилась духовною стороною буття, і наближаючись до свого тридцятиліття відчувала, що хочу додати до свого життя практику, яка підтримуватиме мене на шляху до самопізнання. Окрім того, за характером я дуже активна та імпульсивна людина, і мені часто не вистачало терпіння для того, щоб обдумати ситуацію та подивитись на себе і на те, що відбувається в моєму житті, зі сторони.

Мені дуже імпонує структура та філософія Ван Фу Бао Цигун, комплекс поєднує вправи, що допомагають очистити тіло та розум, та зібрати необхідну творчу енергію. Після того, як я почала займатись Ван Фу Бао Цигун: 1 Ступінь «Баланс», я відчула, що стала спокійнішою, більш відкритою до всього, що відбувається, менше намагаюсь контролювати, більше довіряю ходу речей, та загалом стала краще відчувати енергетичну складову буття та розуміти людей.

Тренування Ван Фу Бао Цигун допомагають мені у важливі моменти, коли я розумію, що мені потрібна енергія для того, щоб здійснити щось важливе!

Моменти спілкування із природою (я люблю займатись Цигун на природі, особливо біля води) – це особливі моменти єднання із собою та енергією життя.

Я раджу всім, хто вірить у те, що буття це не лише те, що ми бачимо, спробувати тренування Ван Фу Бао Цигун. Окрім описаного вище, як будь-яка практика, Цигун вимагає дисципліни. Крім того мені більше не потрібен годинник для того, щоб закінчити вправу – я відчуваю, коли енергія здійснює своє коло і вправу завершено.

Наше здоров'я починається з "голови". У гармонійної, розвиненої особистості все у балансі – розум, Дух, тіло, стосунки із собою та світом. Я веду активне фізичне (матеріальне) життя, займаюсь різними видами спорту, багато років поспіль танцюю Фламенко. Для мене важливе здорове харчування, як свідомий вибір. Практика Ван Фу Бао Цигун підтримує мене, надихаючи завжди залишатись спокійною, позитивною та здоровою. Я краще відчуваю своє тіло та загалом значно покращила здоров'я.

Як у будь-якій духовній практиці важливий контакт із Майстром. Мені завжди легко працювалось із Олексієм, бо він поєднує в собі духовність із прагматичністю та вміє транслювати високі ідеї на зрозумілий щоденний рівень. Крім того, він завжди готовий допомогти порадою та підтримує діалог із Учнями.

Я завжди радо слухаю думки Олексія стосовно духовного розвитку та пошуку особистого шляху до самопізнання та збалансованого життя. Мені імпонує його підхід, що у всьому необхідно переконатись самостійно і завдання Майстра допомогти людині отримати власний духовний досвід та таким чином просуватись у розвитку власної свідомості. Він ніколи не стверджує, що є єдиний вірний шлях той, що пропонує він, натомість наголошує, що вірний шлях – духовне просвітлення через самого себе, адже передусім людина є Духовним Вчителем сама для себе.

Останні декілька тижнів я практикую нову для себе енергетичну техніку, якої навчив мене Олексій. І переконалась у тому, що за результатом вона є ще більш потужною – почуваю шалений приплив енергії, бажання починати нові проекти, надихати оточуючих, після заняття настрій формується завжди гарний та рівний. Під час виконання техніки відчуваю своє енергетичне тіло, так би мовити, спілкуюсь із ним, і тому вважаю, що це унікальний досвід та відкриття нових можливостей!
Віктор
Страховик, 2 вищі освіти – Київ, Україна. Досвід: Він Чун Гун Фу, шахи 25 років.
03.2004 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінарів: 5 днів (09.2014), 5 днів (05.2015), 3 дні (07.2015), 3 дні (09.2016), 3 дні (11.2016); із загальною кількістю 19 практичних днів.
Тренування з Ай Рю Айкідо та Ван Фу Бао Цигун в ЦРС® дають мені кращий контроль рухів, внаслідок занять з'являється краща координація, відчуття свого тіла та простору. Заняття допомагають в житті краще, безпечніше та спокійніше себе відчувати.

А Також тренування допомагають самоусвідомленню, дають знання з енергетичної будови людини, розвивають Внутрішню Силу Ци, надають оптимізм та відмінний настрій.

Техніки можна використовувати і по за часом тренувань в ЦРС® й вони діють та дають позитивний ефект. Після занять я перестав хворіти в холодну пору року, покращилось відчуття простору, розуміння намірів різних структур та людей!

Спокійніше ставлюсь до зовнішнього впливу та факторів, що раніше викликали роздратування.

Також, я став ретельніше підходити до вибору їжі. Багато їм яблук, частіше значно став їсти овочі, роблю смузі з фруктів, регулярно п'ю воду та чай на травах.

Можу однозначно відмітити появу такого явища в повсякденному житті, як легке перенесення труднощів, як на фізичному рівні так і на психологічному. Наприклад, після одного тренування, міг сісти за кермо авто о 22:00 і через 3 години по розбитим дорогам проїхати в інше місто за 400 км, і після обіду назад, без відчуття втоми та станів засинання.

Тренування із Ван Фу Бао Цигун надають енергію та бажання експериментувати! Такі заняття дозволяють жити здоровим, повноцінним життям, відчуваючи себе та інших живих істот, творити.

Стосовно технік із Ван Фу Бао Цигун, то точно відмічав за собою входження моментами в стани, коли рівень глибини сприйняття оточуючого світу стає значно більшим. Помічав такі деталі до звичних ніби сцен, які раніше не помічав. Більш детальний опис важко дається, оскільки словами це передати важко…

Щодо Енергетичного Бою, один з низки напрямків, у Ван Фу Бао Цигун: 2 Ступінь «Сила & Любов». Під час атаки було відчуття викривлення простору, оскільки відчуття відстані різко змінилось біля фізичного тіла Shifu Олексія Тищенко.

По розрахункам, по досвіду очікував фізичний контакт, замість цього моє тіло ніби провалилося в додатковий простір, що раптово виник і цей простір має власну Силу, схожу на вихор, що змінює напрямок руху мого фізичного тіла. Я не піддавався, усе реально і по справжньому!

Дякую Shifu Олексію Тищенко!
Олена
Менеджер, 2 вищі освіти, 6 мов – Відень, Австрія. Досвід: Айкідо 5 років, спортивна аеробіка 5 років, танці 24 роки.
05.2015 – початок Індивідуальних Тренувань з Shifu Олексієм Тищенко.
Учасник Семінарів: 5 днів (05.2015); 3 дні (03.2017); 4 дні (05.2017); із загальною кількістю 12 практичних днів.
Тренування з Олексієм або, що дає Ван Фу Бао Цигун з ним:

1. Ясне відчуття енергетичного тіла.

2. Підвищується енергетична чутливість – людина починає ясно усвідомлювати, що насправді відбувається.

3. Просинається «альтернативний зір» – бачення енергій.

4. Просинається, в моєму випадку, Ясночуття – коли в мене з'являється дуже слабка картинка, але людина точно знає що це. Приклад – Shifu Олексій Тищенко часто питає про щось таким чином: не думай над відповіддю – зараз же кажи. Відповіді співпадають завжди!

5. В людини з'являється справжній Наставник.

Не важливо, яке питання (ясно, що в більшості для нього вони, напевно, смішні та примітивні), але він терпляче роз'яснює знову й знову, ніколи не скаже, що немає часу!

Я особисто можу навести такий приклад: в серпні я мала перший раз у житті депресію, все було не те і не так, навіть з ліжка вставати не хотілося. Саме тоді активно почав допомагати Олексій – надавав мені «підсрачників», змушував щодня двічі на день практикувати Ван Фу Бао Цигун. Результат не змусив себе довго чекати – скоро мені полегшало, через такі інтенсивні тренування від бувалої депресії не лишилось навіть спогаду :-) !

6. Він вміє енергетично впливати на людей на відстані (я у Відні, він в Києві), тобто цей вплив можна відчути фізично – швирне вас у крісло, підійме на самі кінчики пальців і т.п.

7. Олексій регулярно на відстані лікує мене та мого сина. З його поміччю регенерація дуже пришвидшується, є аналізи, це вже перевірений факт!

8. Далі по Сновидінням – це окрема тема – якщо хтось прийде уві сні «по вашу Душу», то:
1) після занять з Олексієм ви це побачите та усвідомите;
2) а «фігвам» в них вийде;
3) за «Своїх Учнів» воює до останнього – це все мій особистий з ним досвід.

9. З'являється та поглиблюється сон. В мене іноді бували проблеми зі сном – зараз в цьому плані все прекрасно.

10. Shifu Олексій Тищенко дає дуже потужні техніки самозцілення. Приклад: я збирала нещодавно книжкову шафу та дві полиці одночасно зірвалися та впали мені на ногу. Олексій сказав як і що робити та запевнив, що гематоми не буде. Я в це не вірила, якщо чесно. Але я все одно зробила все, як він сказав і НІЯКОЇ гематоми не було взагалі!!!

11. В мене знову, раніше хірургічно видалили, виросли аденоїди і є рентген, що це підтверджує.

12. Зникла «каша в голові» у вигляді 100000 думок за секунду – в голові тихо :-), на Душі дуже спокійно – стан рівноваги!

Дякую тобі, Олексію, що ти так з нами з усіма возишся!

Запис на Навчання & Прийом: +380935738949 / Viber / Telegram / WhatsApp

Тетяна
Лікар, психолог, 4 вищі освіти – Київ, Україна. Досвід: Айкідо 2 роки.
10.2016 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Ван Фу Бао Цигун – це мистецтво розвитку енергії для здоров'я, внутрішньої сили та тренування свідомості. Це не просто гімнастика, а праця зі своїм внутрішнім світом, в якій досягти результатів можливо лише при усвідомленому підході до практики. Кожен рух, кожна техніка та навіть кожна мить цієї практики при правильному психологічному налаштуванню наповнені енергією та призводять до глибинних відчуттів, переживанні власного «я» у вимірі «тут та зараз».

Як і будь-яка інша серйозна практика – Ван Фу Бао Цигун передбачає постійну, цілеспрямовану роботу, але це мистецтво приносить задоволення одразу. Не потрібно чекати, чи шукати натхнення, кожен рух чи подих Ван Фу Бао Цигун – дивовижний світ задоволення, який привносить у життя ще один вимір усвідомлення.

У «Центрі Розвитку Свідомості®» – Shifu Олексій Тищенко навчить Вас правильно дихати, усвідомлено рухатись, накопичувати та зберігати життєву енергію Ци в тілі, вести здоровий спосіб життя. Shifu Олексій людина-практик, якщо Ви хочете результатів, то це те саме місце і та людина, з якою вони обов'язково з'являться. Приємний колектив, структуроване приміщення та сприятлива енергетична атмосфера принесуть у ваше життя нові цікаві враження.

Shifu Олексій Тищенко – висока відкрита людина, яка вміє бути різною, веде здоровий спосіб життя та дбайливо і з повагою поставиться до кожної людини, яка завітає в його енергетично-інтелектуальний простір. Олексій власним життям, своєю працею та досвідом кожну мить доводить, що все можливо – варто лише завжди прагнути більшого, в світлому сенсі цього питання.

Ця обдарована Людина весь час змінюється разом із Всесвітом та мандруючи в різних вимірах власного життя – сама являє собою портал в інші виміри. Зустріч з цією людиною, схожа на відчуття, коли кажуть – ясна ніч серед зірок!

Не все в цьому світі проявлене, але є дещо, що неможливо оцінювати, як неможливо оцінювати почуття, їх або відчуваєш, усвідомлюєш, або… Особисто я працювала з Олексієм і багато чому навчилась, чого і всім бажаю. Мені подобається ця людина, її стиль роботи та внутрішнє світобачення.

Особливо хочу відмітити започаткований Олексієм Тищенко стиль Айкідо – Ай Рю Айкідо, дуже цікавим було виконання відомих технік в новій якості, теж є чому повчитись, навіть є чим захопитись!

Мої найкращі побажання «Центру Розвитку Свідомості®» та особисто Shifu Олексію Тищенко.

З повагою та вдячністю, Тетяна.
Юрій
Масажист, пасічник – Київ, Україна. Досвід: дихальні практики 10 років, Йога 4 роки, масаж 7 років.
11.2015 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінарів: 3 дні (11.2015), 3 дні (09.2016), 3 дні (11.2017); із загальною кількістю 9 практичних днів.
Мої результати за період практики у Ван Фу Бао Цигун: 1 Ступінь «Баланс»: «Дихання Вчителів Людства» 15-60-30; затримка 3+ хв.; бачу енергії, відчуваю рух енергії в тілі та за його межами.

Передісторія роботи над собою. 2002 рік захворювання серцево-судинної системи. Для підтримки здоров'я освоїв деякі дихальні вправи. З 2010 року – «жс», Йога, практика тайського, класичного та інших видів масажу. 2013 рік – сироїдство, 2014 – моносироїдство, далі пішли зриви… Пошук нових шляхів розвитку привів мене у «Центр Розвитку Свідомості®».

Головне для мене – від'єднання від інформаційно-енергетичних структур – егрегорів, через які останні роки формував своє здоров'я. На ці боротьбу та вихід пішло 3-4 місяці. Кардинально змінився психоемоційний стан в кращу сторону.

Праця і досвід Shifu Олексія Тищенко найкраще імпонує моїм сподіванням і бачення розвитку ЛЮДИНИ!
Катерина
Менеджер, 2 вищі освіти – Київ, Україна. Досвід: пол денс 2 роки.
08.2016 – початок Індивідуальних Тренувань з Shifu Олексієм Тищенко та Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінару: 3 дні (11.2016); із загальною кількістю 3 практичних дні.
Привіт, хочу залишити свій відгук про тренування Ван Фу Бао Цигун: 1 Ступінь «Баланс» з Олексієм, які я почала відвідувати у ЦРС®.

Почалося все з того, що якось у мене виникло бажання зайнятися чимось новим, що допомогло б мені розвинути свої внутрішні здібності, навчитися збирати і опановувати внутрішню життєву енергію (Силу). Я стала вивчати різні техніки, читати інформацію про тренінги, які пропонуються на сьогоднішній день, такі як: холотропне дихання, тайський масаж, йога, медитації та інше. Нічого з того, що я знаходила не відгукнулося в моєму серці і не задовольняло моїм вимогам!

Але я не зупинялась та продовжувала пошук до тієї миті, поки мені не наснився один сон. Уві сні мої руки були підняті до гори і в них я відчувала величезну Силу, потім я почула голос, який промовив слово «Цигун».

Коли я прокинулася, я вирішила пошукати інформацію в цьому напрямку. Єдиною проблемою залишалось те, що мені необхідно було знайти справжнього Майстра в даній області. І на моє здивування він сам знайшов мене))).

На своїй сторінці у Facebook я зазвичай часто додаю до себе в друзі різних людей, яких навіть не знаю. І як виявилося, до того часу як у мене почався цей внутрішній пошук, Олексій вже був у мене в друзях. Я не знала, хто він і чим займається поки після сну він не надіслав мені своє відео з демонстрацією енергетичних здібностей. Коли я переглянула це відео, то зрозуміла, що саме такого Майстра я і шукала!

Через деякий час я почала займатися Ван Фу Бао Цигун: 1 Ступінь «Баланс» у Shifu Олексія Тищенко, для цього мені три рази на тиждень доводиться їздити по ≈ 2 години з іншого міста, але це не є проблемою для мене.

За час тренувань, мені стало легше зупиняти внутрішній діалог, бачити енергії, а також якість моїх снів дуже змінилася. Тепер я навіть у Снобаченні іноді практикую те, чого навчив мене Олексій.

Я зовсім перестала вживати алкоголь, що дуже сприятливо вплинуло на внутрішній стан мого організму.

Так само разом зі мною почав змінюватися і мій чоловік. Кинув курити кальян і пити алкоголь, навіть у вихідні дні.

Кожен день я працюю над собою та продовжую тренування Ван Фу Бао Цигун. Я дуже вдячна за те, що одного разу Олексій прислав мені своє відео!
Олена
Економіст, перекладач, 2 вищі освіти – Київ, Україна. Досвід: художня гімнастики 7 років, плавання, шейпінг, танці.
12.2015 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Прийшла до Олексія на заняття Ван Фу Бао Цигун і після першого тренування відчула грандіозні зміни в своєму тілі та Душі. А саме: на наступний день повна відмова мого організму від м'яса, гарний настрій та почала дивитися на світ іншими очима. Почала багато чого відчувати, бачити, навіть змінився нічний сон. З'явилася повна гармонія в Душі та моїй сім'ї!

Одного разу погано себе почувала, після 5 хв. лікування енергією Shifu Олексія Тищенко відразу відбулося зняття важкості та болі зі спини, плечей та голови. Прибралося відчуття здавленості в ділянці серця та оніміння в зоні носо-губного трикутника. Під час сеансу лікування відчувала свої енергетичні потоки в яких проходило, щось, з голови до кінцівок ніби витісняючи якісь енергетичні згустки, після чого перетворювалось в тепло. Після сеансу пішла додому з гарним самопочуттям.

Дякую!

Запис на Навчання & Прийом: +380935738949 / Viber / Telegram / WhatsApp

Тарас
Менеджер – Київ, Україна. Досвід: Дзюдо 1 рік, Карате.
03.2008 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінарів: 7 днів (07.2009), 7 днів (07.2010), 14 днів (08.2012); із загальною кількістю 28 практичних днів.
З початку тренувань у ЦРС® позбувся такої шкідливої звички, як паління тютюну! Не вживаю м'ясо і це не стало для мене дискомфортом чи якимось обмеженням. Вважаю, що це для мене зайве. Веду активний спосіб життя. Методика викладання дещо специфічна але змістовна та цікава.

Вважаю Shifu Олексія Тищенко майстер у тому чім він займається.

Щиро дякую за отримані знання!
Оксана
Фінансист – Київ, Україна. Досвід: Йога 4 роки.
02.2009 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінару: 14 днів (08.2012); із загальною кількістю 14 практичних днів.
Займалася йогою близько 4 років, але ефективніше для хребта виявився Ван Фу Бао Цигун!

Прийшла на тренування Ван Фу Бао Цигун: 1 Ступінь «Баланс», щоб поліпшити стан здоров'я. Змогла вирівняти хребет – був сколіоз, пройшли мігрені, стабілізувався тиск – перестала відчувати перепади погоди, реакція в стресових ситуаціях стала врівноваженою.

Тренуючись регулярно, в тілі виникає відчуття легкості. А коли йдеш було відчуття, що зараз підстрибнеш і зможеш на пару секунд залевітувати над тротуаром.

Зникла сивина та відновився природній колір волосся.

Дуже дякую!
Ангеліна
Дизайнер, художник – Київ, Україна. Досвід: професійне плавання 3 роки, медитації 2 роки.
03.2016 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінару: 3 дні (10.2017); із загальною кількістю 3 практичних дні.
Висловлюю подяку Shifu Олексію Тищенко, що вказав на новий шлях пізнання себе.

Кожного разу практикуючи Ван Фу Бао Цигун: 1 Ступінь «Баланс» виникають нові відчуття себе, тіла, Духу та енергії, що важко описати словами. Варто спробувати та відчути.

З перших занять я відчула позитивні зміни у повсякденному житті, сприйняття оточуючого середовища та ясності прийняття рішень. Енергія – це ВСЕ і коли це розумієш, так легко налаштуватися на сприйняття бажаних енергій у потрібний момент.

Цікаво те, як зовнішні соціальні маски опираються проявам суті людини, як важко подолати звички, шаблони сприйняття самого себе.

Кожен обирає різні методи для вивчення оточуючого та свого світу, немає одного шляху чи методу для всіх, у кожного різні "фінальні" точки, то ж хто обирає Ван Фу Бао Цигун – має усвідомити що це вихід на зовсім інший рівень свідомості, який спершу, може навіть налякати, адже не всі готові до зустрічі зі своїм істинним "Я" та тою суттю, що є поза ним.

Вдячна Всесвіту, що я опинилась у ЦРС®, Shifu Олексію Тищенко за те, що навчив і показав безмежність можливостей моєї свідомості, і всім оточуючим у ЦРС®, що були поряд, підтримували, заохочували та віддавали так багато.

Ціную, шаную, люблю!
Віталій
Програміст – Київ, Україна. Досвід: медитації 4 роки.
06.2016 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінару: 3 дні (09.2016); із загальною кількістю 3 практичних дні.
Займаюсь в Центрі Розвитку Свідомості® Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо.

Я давно шукав якийсь заклад, в якому можливо було б практикувати енергетичні практики, а також розвиватися духовно та фізично і врешті решт я потрапив в ЦРС®.

Що мене відразу вразило – це доброзичливість людей, а також відсутність якогось культу, який я часто бачив в інших місцях і тому не йшов до них на заняття.

Я отримав від Shifu Олексія Тищенко техніки Ван Фу Бао Цигун: 1 Ступінь «Баланс», які допомогли мені позбавитись від енергетичних прив'язок з минулого, розвинути цілісно своє енергетичне тіло, розвинути бачення енергії та навчитися швидкому відновленню.

А завдяки тренуванням Ай Рю Айкідо я зрозумів взагалі навіщо мені потрібно розвиватися фізично, також вивчив техніки захисту, як від одного, так і від багатьох нападників водночас, також навчився захисту без травмування себе й атакуючого.

Запис на Навчання & Прийом: +380935738949 / Viber / Telegram / WhatsApp

Юлія
PR-спеціаліст – Київ, Україна. Досвід: Кунг-Фу.
09.2016 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
На тренуваннях Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо відчувала зміни: як фізичні, так і на рівні подій навколо. Скажу відверто, що загострилися багато захворювань та активізувались ситуації, які в минулому були не опрацьовані до кінця. Мабуть, це можливість виправити своє минуле та відновити здоров'я й благополучну долю. За збігом обставин переїхала в інший район Києва, перестала тренуватись в ЦРС®, до інших викладачів йти не хочу!

Відбулись зміни в смаках: їжа, напої і т.п. Перестала їсти м'ясо. Алкоголь не пила й до цього. Перейшла на натуральні продукти, стала відчувати хімію в їжі.

Реальна можливість змінитися, подивитися на життя з іншого боку, усвідомити, що ти знаходишся в "матриці" та вийти з неї, відчути своє тіло, навчитися бути в балансі. Головне при цьому бути благосним всередині, інакше ніяких змін не буде.
Василина
Візовий офіцер, 5 мов – Київ, Україна. Досвід: фортепіано 7 років, танці 3 роки, плавання 2 роки, пілатес.
12.2015 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінарів: 3 дні (02.2016), 3 дні (09.2016), 3 дні (02.2017), 3 дні (10.2017), 3 дні (04.2018); із загальною кількістю 15 практичних днів.
На початку тренувань, за короткий період часу, в мене зникло бажання вживати м'ясо та алкоголь! Для мене як для жінки, яка мріє зберегти своє жіноче здоров'я та молодість, відмова від вживання алкоголю як наслідок початку практики Ван Фу Бао Цигун: 1 Ступінь «Баланс», був чи не найважливішим та найціннішим здобутком, а головне зовсім неочікуваним результатом!

Я помітила наступні зміни:

1 – Я стала вживати більше корисної, живої їжі та набагато менше шкідливої;

2 – Збільшилось вживання чистої питної води;

3 – Покращилось загальне самопочуття;

4 – Зникли головні болі;

5 – Стала більше приділяти увагу самодисципліні та вихованню Сили Волі;

6 – Почала відчувати енергію Ци та бачити енергії;

7 – Підвищився рівень свідомості, як результат, почала більше розуміти себе та оточуючих людей;

8 – З'явилось більше вільної та якісної енергії, якої раніше не вистачало для справ, окрім роботи.

Дякую!
Віктор
Відео дизайнер – Київ, Україна. Досвід: Айкідо 11 років, Дзюдо 3 роки, гітара 25 років.
05.2007 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Дякую, тобі Вчителю!

Тренуюсь Айкідо з 1996 року, проте реальні результати отримав займаючись у Олексія в Ай Рю Айкідо. А практикуючи Ван Фу Бао Цигун: 1 Ступінь «Баланс» на тренуваннях у Олексія явно відчув присутність Ци в своєму тілі.

Як я думаю – найважливіше, чого навчив мене Shifu Олексій Тищенко – це любов до своєї Батьківщини. Я усвідомив себе громадянином України (що згодом привело до мого переселення з Криму, у наслідок його окупації РФ).

Дуже багато ти мені дав, якби не ти, був би я "ватніком"… і "КрымНаш" би кричав…

Снобачення: …Ранок, світанок – краєвид Києва… сходить сонце…

Я – людина дивлюсь на сонце, і я – сонце дивлюся на себе, який є людиною…

Далі слів не підібрати :-)

Ти мені посланий Богом… я це потім дізнався!

Дякую, тобі Вчителю ще раз!
Антон
Маркетолог, аналітик – Київ, Україна. Досвід: Дзю-Дзюцу 2 роки, Бокс, Йога, Цигун.
06.2013 – початок Регулярних Тренувань у «Центрі Розвитку Свідомості®» в Україні, Києві.
Учасник Семінарів: 8 днів (02.2014), 5 днів (05.2015), 3 дні (07.2015), 3 дні (11.2016); із загальною кількістю 19 практичних днів.
* Позбувся головного болю. Раніше перепади тиску та погоди могли призводити до головного болю.

* В певні моменти призупинявся внутрішній діалог, помітив, що думки не тільки мої.

* Був момент, переключилось щось усередині, хотілося бігати та була енергія для вирішення різних ситуацій!

* Розумію, що без такого режиму так і буду далі жити, як амеба )))

* Відчував вібрації думок інших людей.

* Бачив деякі енергії, енергетичні канали, енергетичні центри.

* Зросли деякі сенсорні відчуття.

* Після тренувань Ван Фу Бао Цигун сильно зростала сенсорність слуху.

* Пізнав рух енергетичного тіла (вогнегасник), використовую бігаючи та на підйомах вгору.

* Відчув Совість!