АЙКІДО

 
aikido
Q4
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Ай Рю Айкідо

合流合氣道

Айкідо 合氣道 – повністю практичне Мистецтво Самозахисту, що побудоване на принципах використання Енергії Кі Атакуючого проти нього самого. Айкідо – ідеальний спосіб трансформувати будь-яку агресію: фізичну, психічну, інформаційну та енергетичну, адже на противагу іншим Бойовим Мистецтвам, Айкідо засноване на радикально відмінних принципах: Гармонії та Любові.

Ай 合 – Гармонія та Любов.

Кі 氣 (кит. Ци/Чі 氣) – Універсальна Життєдайна Енергія, що є основою всього живого. Вміння користуватись нею дає можливість Людині всебічно розвиватись.

До 道 (кит. Дао 道) – Природний Шлях досягнення Мети.

Рю 流 (кит. Ши 派) – Напрямок, Течія, Стиль, Школа.

„Ай Рю Айкідо 合流合氣道 – це Стиль Айкідо з акцентом на «Внутрішній Роботі» Нейгун: з Енергією Любові та Енергетичним Тілом. В Ай Рю Айкідо зібрані найдосконаліші духовні, енергетичні та фізичні практики древніх Мистецтв Самозахисту та Самовдосконалення”, – Shifu Олексій Тищенко

Shifu 師父 (яп. Sensei 先生; санскр. Guru गुरु; тібет. Lama བླ་མ) – Духовний Батько, наставник, той, що розсіює темряву, Людина, що досягла високого рівня розвитку у Внутрішній Трансформації, має постійний вільний та чистий доступ до вищих сфер і є провідником до цих сфер для інших.

Ай Рю Айкідо має 15 Ступенів та містить Техніки:
Айкідо; Чень Багуа Чжан; Чень Тайзци Цюань; Синь И Цюань; Цинь На; Він Чун Гун Фу; Шуай Цзяо Ушу; Бій зі Сталевими Ножами & Танто Дзюцу.

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Ван Фу Бао Цигун

Індивідуальні Тренування
викладає
Shifu Олексій Тищенко
18-40 років
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00 и Сб.: 09:00-12:00

Ай Рю Айкідо

Індивідуальні Тренування
викладає
Shifu Олексій Тищенко
7-40 років
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00 и Сб.: 09:00-12:00

Ай Рю Айкідо

Тренування в Групі
викладає
Shifu Олексій Тищенко
7-40 років
Пн., Ср., Пт.: 18:00-19:30

«Центр Розвитку Свідомості®» залишає за собою право відмовити будь-кому у навчанні, без пояснення причини!

ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ ПОТРІБНО МАТИ:

Бажання Навчатись

Позитивний Настрій

Вільний Час

Фінанси

Вiльна Енергія

Кімоно

Тапочки

Танто

Маска Mindfold

Reebok Block

Запис на Навчання

+380935738949

Viber / Telegram / WhatsApp