Майстри

ПРО МАЙСТРІВ

Shifu Олексій Тищенко

Олексій Тищенко – засновник Ван Фу Бао Цигун, Ай Рю Айкідо та «Центру Розвитку Свідомості®». Народився в самому серці Європи – Україні, в м. Києві. Землі, що стала Батьківщиною відомих цивілізацій світу, зокрема, Трипільської Цивілізації, жителі якої досягли “Вогню із Середини” більше 8000 років тому, та Київської Русі.

З 1995 року і до сьогодні Олексій Тищенко накопичує досвід Практик Рідної Землі та Майстрів інших країн по Внутрішнім Практикам і Бойовим Мистецтвам. Таким як: Айкідо Айкікай, Сін Сін Тоіцу Айкідо, Івама Рю Айкідо, Айкідо Йосінкан, Тенсін Айкідо; Цигун; Нейгун; Йога Сіддхів (Шрі Прана Вангадесан); Йога Сіддхів (Шрі Прана Радж); Гнана Йога (Шрі Свамі Васу); Дзогчен; Тибетська Тантра; Мольфарство & Мамайство Українських Козаків-Характерників; Астросталкінг; Традиційна Китайська Медицина; Фен-Шуй; Синь И Цюань; Вінь Чунь Гун Фу; Цинь На; Шуай Цзяо Ушу; Чень та Ян Тайзци Цюань; Чень Багуа Чжан… Та об’єднує їх найкращі цінності у свої Мистецтва Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо.

Ось лише деякі з Майстрів, Техніки котрих практикуються у Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо: Моріхей Уесіба; Гао Чжуан Фей; Сунь Чжицзюн; Олесь Бердник; Михайло Нечай; Валерій Синельников; Юрій Коваленко; Віктор Трувіано; Шрі Прана Вангадесан; Шрі Прана Радж; Шрі Свамі Васу.

Досвід Попередніх Перевтілень та вдосконалення в тренуваннях вище зазначених Мистецтв призвели до розкриття певних Надздібностей у Зміненому Стані Свідомості: Зупинка Внутрішнього Діалогу; Бачення Енергетичних Полів; Безконтактний Енергетичний Бій; Єдність Тіла та Духу; Об’єднання з Вищим Я; Телекінез; Телепортація; Стан Небесної Любові. І ще Усвідомлені Сновидіння з наступними Майстрами: Моріхеєм Уесібою; з низкою китайських Майстрів сімей Ян Лучаня та Чена Тінхуа; Шрі Прана Раджем та іншими. А також з Майстром, якого в Усвідомленому Сновидінні навчала Жінка-Майстер з Шамбали (Тибет).

Олексій Тищенко проводить Індивідуальні та Групові Тренінги та Семінари 7-30 днів у місці, де льодовик зійшов з карпатських гір, а також Тренінги та Семінари 3-7 днів у мальовничих місцях Карпат, в інших областях України та за кордоном. Викладає в «Центрі Розвитку Свідомості®», у Києві, Індивідуальні та Регулярні Тренування, 6 днів на тиждень, по Мистецтвам: Ван Фу Бао Цигун, Ай Рю Айкідо та Чень Багуа Чжан для Учнів віком від 4 до 40 років, тільки під пильним його керівництвом. А також на сьогодні викладає учням з Китаю, США, Швейцарії, Австрії, Японії, Італії, Польщі, Чехії…
Олексій Тищенко не вживає алкоголь, у 2005 році став Вегетаріанцем, а з 2013 року Сироїдом.

“В Людину закладена автономність на енергетичному рівні, саме тому Я практикую та викладаю техніки без егрегорів, енергетичних сутностей, без «підключок» і т.п. І самовдосконалюючись енергетично, вам не будуть необхідні ніякі «місця сили», ви його здобудете всередині себе, і воно буде завжди з вами.”, – Shifu Олексій ТИЩЕНКО
“Добра та Зла не існує, є лише Енергія, що діє крізь Людей, хоч Ми є одне ціле.”, – Shifu Олексій ТИЩЕНКО

Shifu Ольга Тищенко

З 2002 року і до сьогодні навчається під керівництвом Shifu Олексія ТИЩЕНКО, в таких Мистецтвах як: Ван Фу Бао Цигун; Ай Рю Айкідо; Цинь На; Йога Сіддхів; Мольфарство & Мамайство Українських Козаків-Характерників; Чень та Ян Тайзци Цюань; Чень Багуа Чжан… Відвідала 25 Семінарів в Карпатах, з загальною кількістю 172 практичних днів (на 07.2017). Займалась Художньою Гімнастикою та Фехтуванням.

Чорний Пояс V Ступінь Ай Рю Айкідо; ІІ Ступінь Майстра Ван Фу Бао Цигун; І Ступінь Майстра Чень Багуа Чжан.
Червоний диплом «Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка», факультет Психології, спеціальність Соціальна Педагогіка.

Ольга Тищенко застосовує практичні знання отримані особисто від Валерія Синельникова «Школа Здоровья и Радости доктора Синельникова», а також з курсів педагогіки Марії Монтессорі по роботі з дітьми 1,5 — 3 р. «Український Монтессорі центр» та з практики в «Навчально-виховному комплексі Монтессорі з поглибленим вивченням англійської мови».

Ольга Тищенко не вживає алкоголь, у 2005 році стала Вегетаріанкою, а з 2013 року Сироїдом. Автор та телеведуча програм «Жива Їжа Свідомих Українців» та програм від «Центру Розвитку Свідомості®».

Викладає в «Центрі Розвитку Свідомості®», у Києві, Регулярні Тренування, 6 днів на тиждень, по Мистецтвам: Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо для Учнів віком від 4 до 40 років.

24 Роки Власних Тренувань

30+ Знання від Майстрів

20 Років Викладання Учням Технік

6000+ Учнів по Світу

ВІДЕО

Айкидо Киев Цигун Shifu Oleksiy & Olha Tyshchenko — Ai Ryu Aikido «Yarmarok Sportu» (23.04.2016)

Цигун Киев Айкидо Shifu Oleksiy Tyshchenko – INTRO (2014)

Запис на тренування: +380-93-573-89-49

ЗАПИТАННЯ & ВІДПОВІДІ

10.06.2016 Запитання & Відповіді — «Центр Розвитку Свідомості®»

27.05.2016 Запитання & Відповіді — «Центр Розвитку Свідомості®»

20.05.2016 Запитання & Відповіді — «Центр Розвитку Свідомості®»

18.05.2016 Запитання & Відповіді — «Центр Розвитку Свідомості®»

18.07.2015 Ван Фу Бао Цигун — «Центр Розвитку Свідомості®»

18.07.2015 у телепрограмі від «Центру Розвитку Свідомості®» була розкрита сутність мистецтва Ван Фу Бао Цигун, обговорювались східні практики, зупинка внутрішнього діалогу та свідомість

Засновник мистецтва Ван Фу Бао Цигун Олексій Тищенко розповів про особливості цього мистецтва та свої досягнення в ньому. Підняв питання про загальну нестачу енергії свідомості у людей, вплив енергетичних сутностей та егрегорів на особистість. Ольга Тищенко прояснила різницю зовнішнього лікування від внутрішнього самозцілення, а Юрій Григор’єв розповів про свій досвід у східних практиках та свої враження від Ван Фу Бао Цигун.

Запис на тренування: +380-93-573-89-49

ЖИВА ЇЖА СВІДОМИХ УКРАЇНЦІВ

27.08.2015 сирий ягідний торт — «Жива Їжа Свідомих Українців»

27.08.2015 у телепрограмі «Жива Їжа Свідомих Українців» телеведуча Ольга Тищенко наочно показала як робити сирий ягідний торт, а натуропат Тоня Огіно оцінила неймовірне багатство українських фруктів та ягід і розповіла про особливості здорового харчування в Японії.

11.08.2015 льняні хлібці та літній борщ — «Жива Їжа Свідомих Українців»

11.08.2015 у телепрограмі «Жива Їжа Свідомих Українців» телеведуча Ольга Тищенко наочно показала як робити льняні хлібці та літній борщ, а практикуюча Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо – Світлана Ковчан отримала позивну енергетику від приготування та смакування страв і додала їх до свого раціону.

29.06.2015 каша та суп з пророщених зерен — «Жива Їжа Свідомих Українців»

29.06.2015 у телепрограмі «Жива Їжа Свідомих Українців» телеведуча Ольга Тищенко наочно показала як робити солодку кашу з пророщеної пшениці та суп з пророщеної гречки, а практикуючий Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо – Ярослав Гуманюк поласував їх і оцінив тонку енергетичну структуру сироїдських страв.

Запис на тренування: +380-93-573-89-49

ІНШІ ВІДЕО

01.11.2012 Олексій Тищенко Ай Рю Айкідо — «Рано-Вранці»

Зі спеціалістом «Центру Розвитку Свідомості®», майстром із Ай Рю Айкідо Олексієм Тищенко, розмовляє Владлена Марчак.

11.11.2018 Оновлення в 2019 «Центр Розвитку Свідомості®»

11.11.2017 Оновлення в 2018 «Центр Розвитку Свідомості®»

11.11.2016 Оновлення в 2017 «Центр Розвитку Свідомості®»

Запис на тренування: +380-93-573-89-49РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Групи до 30 Учнів

Ван Фу Бао Цигун

проводить індивідуально
Shifu Олексій Тищенко
18-40 років
Пн.-Пт.: 09:00-14:00
вулиця Васильківська 23А, 3-й поверх, «ILive Centre»;
та Сб.: 09:00-12:00
проспект Академіка Глушкова 1, ВДНГ корпус 17, «Midgard School»

Ай Рю Айкідо

проводить індивідуально
Shifu Олексій Тищенко
7-40 років
Пн.-Пт.: 09:00-14:00
вулиця Васильківська 23А, 3-й поверх, «ILive Centre»;
та Сб.: 09:00-12:00
«Центр Розвитку Свідомості®» Україна, м. Київ, Голосіївський р-н, вулиця Васильківська 23А, 3-й поверх

Ай Рю Айкідо

проводить в групі
Shifu Олексій Тищенко
та Shifu Олександр Кузьмич
7-17 років
Пн., Ср., Пт.: 18:00 - 19:30
«Центр Розвитку Свідомості®» Україна, м. Київ, Голосіївський р-н, вулиця Васильківська 23А, 3-й поверх

«Центр Розвитку Свідомості®» залишає за собою право відмовити будь-кому у навчанні, без пояснення причини!

ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ ПОТРІБНО МАТИ:

Бажання вчитись

Позитивний настрій

Вільний час

Фінанси

Вiльна энергия

Кімоно

Змінне взуття

Танто

Маска для глаз

Рибок