Айкідо

АЙ РЮ АЙКІДО

Практичне Мистецтво Самозахисту, побудоване на принципах
використання Енергії Кі атакуючого проти нього самого.

Ідеальний спосіб побороти будь-яку агресію:
фізичну, психічну, інформаційну та енергетичну

АЙ

Гармонія та любов.

РЮ

Напрямок, течія, стиль, школа.

КІ / ЦИ / ЧІ

Універсальна життєдайна енергія.

ДО / ДАО

Природний шлях досягнення мети.

Запис на тренування: +380-93-573-89-49
E-Mail: qigong.aikido@gmail.com
Skype: qigong-aikido.org

ПРИНЦИПИ АЙ РЮ АЙКІДО

“Ай Рю Айкідо – це Стиль Айкідо з акцентом на «Внутрішній Роботі» (Нейгун 內功) з Енергією Любові та Енергетичним Тілом. В Ай Рю Айкідо зібрані найдосконаліші духовні, енергетичні та фізичні практики древніх Мистецтв Самозахисту та Самовдосконалення”, – Shifu Олексій Тищенко

В примітивних Бойових Мистецтвах, де бійцю протистоять зовнішні вороги, ціль Тренування – навчитись, як їх побити. В Айкідо метою є не перемога над Атакуючим, а перемога Над Самим Собою та своїми Агресивними Інстинктами. Саме тому про Айкідо кажуть, що воно здійснило Еволюційний Ривок від фізичного Бойового Мистецтва до Духовного, від агресивного до Гармонійного, котре знає як трансформувати конфлікти в Гармонію та Любов. Проте на сьогодні ці Принципи лише частково збереглись в Кі Айкідо та саме на них побудоване Ай Рю Айкідо.

«Зовнішнього ворога не існує, головний ворог – в Людині!», – Древня Мудрість

«Величайший враг спрячется там, где вы меньше всего будете его искать!», – фільм Револьвер / Revolver (2005)

 

Айкидо Киев – Айкідо Київ – Aikido Kyiv (Part 5)

Саме тому в Ай Рю Айкідо немає Змагань, як і в Айкідо Моріхея Уесіби. „І завдяки цьому воно дає змогу вдосконалювати Себе безмежно, перемагати Себе та рости Над Собою кожен день, а Вчителем є не боєць в іншому куті, а ВСЕСВІТ !!!”, – Shifu Олексій Тищенко

 Чудовою особливістю Ай Рю Айкідо є те, що будь-яка дія відбувається при гармонійній взаємодії з законами Природи Дао, таким чином, в його виконанні відсутня скутість та напруга (Ян 陽), а присутнє розслаблення та гнучкість (Інь 陰).

«Жорстке (Ян 陽) – ламається, а Мʼяке (Інь 陰) – гнеться!», – Китайська Мудрість

ТРИ СТАДІЇ РОЗВИТКУ В АЙ РЮ АЙКІДО

 

Стадія Твердого Тіла

Дослідження головним чином відбувається в статичних положеннях а предметом уваги є скелет Людини.

Стадія Мʼякого Тіла

Дослідження відбувається в динаміці, предметом уваги стають рухи Атакуючого та способи взаємодії з ним.

Стадія Енергетичного Тіла

Ваш Дух і Дух Атакуючого «обʼєднані». Завдяки цьому Ви можете реалізовувати контроль над будь якими діями Атакуючого

РЕЗУЛЬТАТИ ПІСЛЯ ТРЕНУВАНЬ

Ай Рю Айкідо індивідуально та в групі

Здорова осанка
Травмобезпечність
Краса та грація рухів
Тонус мʼязів і розтяжка
Підвищена сила і витривалість
Радісний настрій
Активізація творчості
Підвищення самооцінки
Розвиток індивідуальності
Розвиток Волі, Наміру та Сили Духу

Запис на тренування: +380-93-573-89-49
E-Mail: qigong.aikido@gmail.com
Skype: qigong-aikido.org

 

Айкидо Киев – Айкідо Київ – Aikido Kyiv (Part 3)

ІСТОРІЯ АЙ РЮ АЙКІДО

Історія Ай Рю Айкідо розпочинається в 1997 році, коли до Олексія Тищенко, після інтенсивних Тренувань з Айкідо та прочитання Трактату Мистецтво Миру, вперше в Усвідомлене Сновидіння з’явився Моріхей Уесіба та почав передавати свій досвід. Після цього на реальних Тренуваннях Олексій почав демонструвати Техніку, що спонтанно пригадував з Енергетичного Контакту з Моріхеєм Уесібою, котрої не навчався на Заняттях! Тренер з недовірою та насмішкою поставився до розповіді Олексія, проте, японські Майстри Айкідо, що бачили Моріхея Уесібу живим, при демонстрації впізнали цю Техніку. Почувши відверте підтвердження достеменності отриманої Техніки, Олексій Тищенко закрився від розповідей оточуючим і зосередився на Внутрішньому Контакті із Засновником та Роботі Над Собою. Одного разу Олексій Тищенко побачив на касеті рідкісний запис з демонстрацією Надздібностей Моріхея Уесіби: Засновник демонстрував Енергетичний Вплив на Атакуючих, незрушність з місця при неймовірних зусиллях з боку Учнів, та Телепортувався на певну дистанцію! На сьогодні відповідні записи не розповсюджуються сім’єю Уєсіби, проте про Надможливості Моріхея Уесіби можна прочитати в книгах Джона Стівенса, а про 2гу Телепортацію у Годзо Сіоди.

Олексій Тищенко був вражений побаченим і вимагав у Тренера відповіді на питання: „Як досягнути такого рівня?!” Відповіддю було: „А ти в мене позаймайся ще років …надцять і Ти так зможеш…”. Проте, на Сході кажуть: „Якщо Майстер Сам не володіє Знаннями та не йде Шляхом Дао, якому «вчить», йдіть від такого «Майстра»”. Або є українське прислів’я „З ким поведешся, від того й наберешся!”. Наприклад, якщо Тренер говорить як стати струнким, а сам товстий; говорить про тверезість, а сам вживає алкоголь та табако, то навчити він вас не зможе, бо відсутня Чиста Енергія Ци!

Розчарування спонукало пошук відповіді в інших Стилях Айкідо, де б збереглись Цілісні Знання Моріхея Уесіби. Таким чином, Олексій Тищенко отримав досвід ще в 5х Школах Айкідо, проте так і не знайшов Майстра котрий хоча б наближено відповідав рівню Моріхея Уесіби. В цих Школах практикували лише фізичні аспекти тренування, ігноруючи Роботу з Енергією Ци та необхідність Внутрішньої Трансформації, що не відповідає головній ідеї Істинного Айкідо.

Олексій Тищенко вирішив паралельно з Айкідо розпочати також практику в Мистецтві Цигун/Нейгун та «Внутрішніх Стилях» Ушу, що надало неймовірні результати та Надздібності/Сіддхі.

Моріхей Уесіба сформував за життя 3 Мистецтва: Айкібудо; Такемусу Айкі та Айкідо, проте все ще продовжував пошук більш вичерпної форми Ай, прагнув та не встиг сформувати своє 4те Мистецтво. Саме тому Олексій Тищенко прийняв рішення продовжити справу Засновника та під його керівництвом створити Новий Стиль – Ай Рю Айкідо, враховуючи при цьому досвід Майстрів по Цигун/Нейгун. В основу Нового Стилю ліг трактат «Мистецтво Миру», написаний Моріхеєм Уесібою про своє омріяне Нове Мистецтво… Так було засноване Ай Рю Айкідо – Стиль Айкідо, що характеризується підвищеною увагою до «Внутрішньої Роботи» Нейгун: з Енергією Любові та Енергетичним Тілом.

Наразі Ай Рю Айкідо постійно вдосконалюється вже понад 12 років, має близько 300 фізичних та енергетичних технік, що виконуються у 4 Формах та 2 Варіаціях Інь-Ян на кожну з форм, що разом складає Багуа. Мистецтво містить 15 Ступеней атестацій на Чорний Пояс, причому кожна включає володіння не лише відповідними техніками Ай Рю Айкідо, але і самовдосконалення та певний рівень практики в Цигун/Нейгун. На атестації з Ай Рю Айкідо Майстер спершу сам демонструє Техніку, після чого її виконують Учні.

На відміну від інших стилів Айкідо в Ай Рю Айкідо відсутні: японська та китайська термінології, повзання на колінах, робота із самурайськими мечами, поклоніння портретам, чайні церемонії і т.д. Український Стиль Айкідо має бути максимально наближений до української Свідомості й Енергії, і саме тому розвиває власну українську термінологію.

МОРІХЕЙ УЕСІБА

Засновник Айкібудо, Такемусу Айкі, Айкідо.
За все життя отримав досвід у близько 200 Стилів Ушу,
та оволодів мистецтвами:

氣功/內功

Цигун / Нейгун

形意拳

Синь И Цюань

程派太極拳

Чень Тайзци Цюань

程派八卦掌

Чень Багуа Чжан

摔跤武術

Шуай Цзяо Ушу

擒拿

Цинь На

詠春功夫

Вінь Чунь Гун Фу

ФЕНОМЕН СНОВИДІННЯ

У Людей є 2 основних Стани Свідомості: Звичайний (Звужений Стан Свідомості), що проявляється, як правило у пересічних людей на яву та Змінений (Розширений Стан Свідомості), що характерний для Усвідомлених Сновидінь, і може досягатись практикуючими «Внутрішні Мистецтва» Цигун/Нейгун також і на яву.

Контакт Олексія Тищенко з Моріхеєм Уесібою спершу відбувався у Зміненому Стані Свідомості в Усвідомленому Сновидінні, адже саме в ньому у Людини прибираються звичні для повсякденного життя Бар’єри Сприйняття. Контакт ініціював Дубль (Енергетичне Тіло/Двійник/Тіло Снобачення) Засновника, адже сам Моріхей Уесіба помер в 1969 р.

У Зміненому Стані Свідомості Енергетичне Тіло Людини дає доступ і дозвіл до Розширеного Сприйняття, а головний мозок починає працювати на інших частотах, в цьому велика перевага отримання Знань/Інформації та Навчання таким способом, адже в цей момент Людина об’єднана з Собою, своїм Енергетичним Тілом і зі ВСЕСВІТОМ у цілому.

Усвідомлені Сновидіння від сну відрізняються неймовірною реальністю відчуттів і можливістю робити в них, що завгодно, практикуючий усвідомлює, що спить, і таким чином може контролювати ситуацію в Просторі.

В подальшому регулярна практика в Цигун, очищення Енергетичного Тіла та підвищення енергетичних вібрацій дали можливість Олексію Тищенко довільно входити у Змінений Стан Свідомості та контактувати з Моріхеєм Уесібою у будь-який момент в Усвідомленому Сновидінні та наяву. Шлях осягнення Олексієм Тищенко Простору Сновидінь та «Внутрішнього Мистецтва» Цигун/Нейгун дивіться тут.

Для кращого розуміння Феномену Сновидіння рекомендуємо Вам ознайомитись з роботами: «Чжуан Цзи»; «Жизнь-В-Сновидении» Флоринда Доннер-Грау; «Искусство Сновидения» 296 Mb. Карлос Кастанеда; «Магический Переход» Тайша Абеляр, а також «И-Цзин» Юлиан Константинович Щуцкий!

Скептично налаштованим читачам пропонуємо ознайомитись з колосальними науковими дослідженнями, з питань розвитку Надздібностей, що проводяться в США, штаті Вірджинія та, звісно, не мають широко розголосу.

Запис на тренування: +380-93-573-89-49
E-Mail: qigong.aikido@gmail.com
Skype: qigong-aikido.org

2019

23.04.2016 «Ай Рю Айкідо „Ярмарок Спорту” в Києві»

учасники: Shifu Олексій ТИЩЕНКО, Shifu Ольга ТИЩЕНКОдітиРОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Групи до 30 Учнів

Ван Фу Бао Цигун

проводить індивідуально
Shifu Олексій Тищенко
18-40 років
Пн.-Пт.: 09:00-14:00
вулиця Васильківська 23А, 3-й поверх, «ILive Centre»;
та Сб.: 09:00-12:00
проспект Академіка Глушкова 1, ВДНГ корпус 17, «Midgard School»

Ай Рю Айкідо

проводить індивідуально
Shifu Олексій Тищенко
7-40 років
Пн.-Пт.: 09:00-14:00
вулиця Васильківська 23А, 3-й поверх, «ILive Centre»;
та Сб.: 09:00-12:00
«Центр Розвитку Свідомості®» Україна, м. Київ, Голосіївський р-н, вулиця Васильківська 23А, 3-й поверх

Ай Рю Айкідо

проводить в групі
Shifu Олексій Тищенко
та Shifu Олександр Кузьмич
7-17 років
Пн., Ср., Пт.: 18:00 - 19:30
«Центр Розвитку Свідомості®» Україна, м. Київ, Голосіївський р-н, вулиця Васильківська 23А, 3-й поверх

«Центр Розвитку Свідомості®» залишає за собою право відмовити будь-кому у навчанні, без пояснення причини!

ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ ПОТРІБНО МАТИ:

Бажання вчитись

Позитивний настрій

Вільний час

Фінанси

Вiльна энергия

Кімоно

Змінне взуття

Танто

Маска для глаз

Рибок