Центр Розвитку Свідомості®

Запис на тренування: +380-93-573-89-49

Генетика

ДНК. Портрет Нації (2012)

Хто такі Українці та звідки вони родом? „ДНК. Портрет Нації” – унікальний телевізійний проект, що з позиції Генетики висвітлює питання походження українців.

У фільмі розповідається про широкомасштабне незалежне дослідження, проведене за допомогою новітніх технологій та з задіянням найкращих світових експертів та лабораторій.

Вчені-генетики зібрали зразки ДНК у жителів по всій Україні, участь в дослідженні взяли, як звичайні люди з різних куточків країни, так і багато відомих українців.

За зразком ДНК можна точно визначити коріння будь-якої Людини, тобто точно з’ясувати звідки походять її прабатьки: з Індії, з Близького Сходу, з Африки, Скандинавії, Якутії...

Можливості сьогоднішнього ДНК-аналізу дозволяють зазирнути в родовід кожної Людини на 30 000 років тому, що дає можливість з упевненістю відповісти на питання походження цієї Людини. 

Даний експеримент вважається повноцінним науковим дослідженням, результати якого передані до Національної Академії Наук України. В якості експертів у створенні фільму взяли участь багато українських науковців, серед яких: доктор історичних наук Леонід Залізняк; доктор історичних наук Олександр Моця; археолог, експерт із Трипільської Культури Михайло Відейко; експерт із давніх кельтів Геннадій Казакевич, доктор філологічних наук та історик Костянтин Тищенко й інші.

Дослідження ДНК проводилось в закритому дослідному центрі Німеччини під керівництвом провідного мікробіолога, фахівця з будови ДНК генетика Пітера Форстера, що вже робив подібний проект для Великобританії.

Результати Шокують Кожного!!!

 

ДНК 2. У Пошуках Жінки (2013)

 „ДНК 2. У Пошуках Жінки” – продовження першої частини проекту „ДНК. Портрет Нації”, що розкриває нові неймовірні таємниці походження, на цей раз, українок. Виявляється, що українські жінки мають на цій землі корені на 20 000 років глибші за Трипільські та успадкували гени окремого народу. Тож, ким були предки українок? Звідки прийшли на наші землі і куди могли подітись чоловіки стародавнього етносу? Відповіді знаходяться у другій частині проекту – „ДНК 2. У Пошуках Жінки”.

 

Телегония (15.04.2013)

Телегонія – що це таке?

За уявленнями, більшість фактів, що демонструють явище Телегонії, – це поява у потомства ознак, відсутніх у безпосередніх батьків, але характерних для попередніх сексуальних партнерів.

Телегонія – вплив попередніх статевих партнерів на Генетику та зовнішній вигляд дітей, що народжуються від іншого. Ця проблема цікавить багатьох і активно обговорюється. Механізми Телегонії в точності відповідають принципам Цигун/Нейгун 氣功/內功 та Хвильової Генетики.

Коротко суть в тому, що сперматозоїди – це структури (геном чоловіка), що випромінюють слабке фотонне поле, які в спінових станах несуть, але не передають Генетичну Інформацію. Це Фотонне Поле. Але не воно біоактивне, а супутнє Спінорне Поле, що „Переписує” первинну фотонну поляризаційну інформацію. Отримане Спінорне Генетичне Інформаційне Поле не знає перешкод і миттєво „Перезаписується” на усіх (чи частині) геномів клітин жінки, включаючи геноми статевих клітин. „Запис” залишається там невизначено довго. Тією чи іншою мірою такий „Запис” дає первинний епігенетичний внесок в усе наступне потомство такої жінки, навіть якщо вона народжує дітей від іншого чоловіка або чоловіків.

Якщо використовувався презерватив, то це не виключає „Роздруку” генома першого чоловіка на статевих клітинах жінки, оскільки спінорна складова фотонного випромінювання сперматозоїдів має всепроникну здатність. Її просторово обмежує тільки надслабке фотонне випромінювання сперматозоїдів. Усьому цьому є численні приклади, і це небажаний феномен.

 

Трансгенизация. Генетическая Бомба (2007)

Однією з найгостріших проблем сучасності є проблема впровадження і поширення Нової Біотехнології, пов’язаної з Генетичними змінами живих організмів.

Генетично Модифіковані (Трансгенні) організми містять у своєму Генетичному апараті фрагменти ДНК з будь-яких інших живих організмів, наприклад, в рослині можуть бути вставлені гени комахи, тварини або навіть Людини. За допомогою Генної Інженерії вже отримані гібриди картоплі з томатом, сої з сизим тютюном, соняшнику з квасолею.

Є і дані, що більше бентежать: морозостійкий сорт помідорів зі вбудованим геном камбали, посухостійка кукурудза з геном скорпіона, томату з геном жаби.

Але чи досить у Людини знань, щоб виконувати роль Творця? 828 учених з 84 країн світу підписали відкритий лист урядам усіх країн про небезпеку Генетично Модифікованих Організмів (ГМО). Зараз таких підписів вже більше 2 тисяч. Учені вимагають ввести мораторій на використання Трансгенів в їжі.

У 2003 р. посіви ГМО у всьому світі займали площі більше 70 млн. гектарів. І, в той же час, все гострішим є питання безпечності цієї технології?

Генетично-модифіковані організми – сьогодні це проблема з багатьма невідомими. І ці невідомі виявлять себе не зараз, а через десятки років в нас, в наших дітях і онуках. І таємничий ген скорпіона заявить про себе тоді, коли будуть даремні будь-які виправдання. Тому питання про чисту продукцію, що не несе загрози – це питання виживання Людства.

У фільмі розповідається про наукові дослідження в області ГМО; про технологію створення ГМО; про безпліддя ГМ-організмів; про Генетичне забруднення; про харчові та агротехнічні ризики; про медичні ризики; про ГМО в дитячому харчуванні; про ГМО в різних країнах Світу.

 

 

Вода

Вода 1. Великая Тайна Воды (2006)

Фільм розповідає про найзвичнішу для нас, і в той же час про саму невивчену речовину – про ВОДУ. Вас чекає захоплююча подорож до самих глибин світобудови та розгадка прадавньої таємниці, що довгий час ставила усіх у безвихідь – Велика Таємниця ВОДИ.

Сучасні вчені висувають гіпотезу, що ВОДА має пам’ять! Відкритий її четвертий стан – інформаційний! Вода здатна сприймати, зберігати та передавати інформацію навіть таку тонку, як людська думка, емоція, слово. Унікальні зйомки, складна графіка, участь представників усіх релігійних конфесій, відкриття учених Росії, Казахстану, Швейцарії, Ізраїлю, США, Англії, Австрії, Японії, Китаю, Тибету. Географія фільму – весь світ. Ідея фільму тягнеться значно далі. Ніякий короткий опис цього не пояснить.

Фільм треба дивитись кожній Людині!!!

 

Вода 2. Тайна Живой Воды (2007)

„Вода 2. Тайна Живой Воды” – довгоочікуване продовження володаря трьох премій Тефі – фільму „Вода”.

На цей раз глибоко досліджені факти, про які, не було сенсу розповідати в першому фільмі. Наприклад, про те, чому не слід пити чай з людиною, яка вас не любить, що таке „Милосердні Ліки” та як може вплинути на долю цілого народу „Вода Гніву”.

Це яскравий та динамічний фільм про дар, який ми називаємо життям, і який був довірений єдиній у світі речовині, здатній його зберегти – воді. Не випадково лідируюча марка природної води стала ініціатором появи в Україні фільму „Вода 2”. Адже вода пам’ятає своє природне походження і наділена особливими здібностями. Вона не лише заряджається емоціями від усього, що зустрічає на своєму шляху. Вона є джерелом нашої енергетики та навіть може зціляти. Тим паче, що людський організм майже на дві третини складається з рідини, мозок – на 77 %, м’язи – на 80%.

Про свої наукові дослідження властивостей водної стихії розповідають всесвітньо відомі учені з Японії, США, Великобританії, Австрії, Ізраїлю, Росії, Казахстану. А японський дослідник Масару Емото демонструє фотографії емоцій води. Форма кристалів, що утворюються при цьому, – від розкішних геометричних візерунків до повного хаосу – змінювалася залежно від того, що саме було „Почуте”: комплімент або образа, музика Вівальді або важкий рок.

Перспективи, що відкриваються у світлі новітніх досліджень структури води, просто колосальні: завдяки її пам’яті ми зможемо лікувати самих себе і планету, зможемо управляти погодою та передбачати поведінку стихії. У фільмі нас чекає ще чимало сюрпризів на шляху знань нашої давньої знайомої, про яку, виявляється, ми зовсім нічого не знаємо.

 

Вода 3. Новое Измерение (2013)

„Вода 3. Новое Измерение” – продовження сенсаційного фільму „Великая Тайна Воды”, який викликав багато суперечок, але нікого не залишив байдужим. З того часу як учені висунули гіпотезу про існування у води пам’яті, наука зробила величезний стрибок в цій області.

Сьогодні структурні особливості Н2О використовуються в медицині, біології, фізиці, хімії і навіть в астрономії. І це ще не межа. Завдяки дослідженню простої води перед людством відкриваються нові можливості. Крок за кроком учені приходять до сенсаційного висновку, близького до історії створення світу, викладеної в Біблії: життя, від елементарних часток і до галактик у Всесвіті – це програма, запис, тобто спрямований інформаційний процес, пов’язаний з унікальними властивостями води, пізнавши які людина зможе керувати світом. Фільм не стверджує, а надає реальні факти. Вірити або ні – справа кожного. Головне, що виникає бажання замислитися над цим і поміркувати. Набути нових знань і жити довго та щасливо у нашому непростому, дивному і вічно мінливому світі.

 

Вегетаріанство

Піфагор, Леонардо да Винчі, Альберт Енштейн, Ісак Н'ютон, Бернард Шоу, Жан Жак Руссо, Бенжамін Франклін, Лев Толстой, Григогій Сковорода… Що об’єднує цих людей?

Перш за все всі вони відомі на весь Світ, талановиті та успішні у своїй діяльності…

Вони мудрі та вільно мислячі… Крім цього всі вони Вегетаріанці !!!

Ось що говорить про Вегетаріанство Піфагор: „До тих пір, поки Люди різатимуть тварин, вони вбиватимуть один одного. Той, хто сіє зерно вбивства та болю, не може пожинати Радість і Любов.”

Що ж спонукало цих Людей і шосту частину Людей Світу стати Вегетаріанцями?


Однією з причин є безперечна користь для здоров’я переходу на Вегетаріанство:

– Наприклад, згідно із статистичними даними Вегетаріанський спосіб життя підвищує витривалість та працездатність Людини: Доктор Ірвинг Фішер з Йельского університету провів серію експериментів,  які показали, що Вегетаріанці мають удвічі більшу витривалість, ніж ті, хто споживає м’ясо;
– Перехід на Вегетаріанську їжу запобігає розвитку серцево-судинних захворювань в 90-97% випадків;
– Знижує вірогідність отримати рак на 40 %;
– А недавні дослідження, за участі 50 тис. Вегетаріанців, проведені Американським Національним Інститутом Здоров’я, продемонстрували, що Вегетаріанці живуть довше, ніж американці, що вживають м’ясо. Ось, наприклад, у Вегетаріанському племені Хунзів Люди взагалі живуть більше ста років. При тому їх дієта в основному складається з фруктів, цілісного зерна та козиного молока;
– У Великобританії Вегетаріанці платять менше за страхування життя, адже їхній ризик захворіти достовірно нижче.


Більшість Людей переконані, що м’ясо нам необхідне від Природи. Що Людина всеядна істота, і саме з м’яса організм бере так необхідний для будови тіла білок. Але чи так це?

Шведський вчений Карл Лінней провів „порівняльний аналіз зовнішньої та внутрішньої будови тіла Людини, хижаків та травоїдних”, який доводить, що природною їжею для Людини є фрукти та овочі.

Дослідження показують, що хижак має гострі різці, травоїдні та Люди не мають, в хижаків не має плоских задніх зубів для пережовування, травоїдні і Люди їх мають. Хижаки мають сильну концентрацію соляної кислоти в шлунку для переварювання м’яса, у травоїдних та Людей концентрація в 10 раз слабша. Слина хижака кисла, без птіаліну, у Людей та травоїдних лужна слина з птіаліном для переварювання злаків та фруктів. Хижаки мають порівняно короткий кишковик (у три рази довший за тіло), що дозволяє своєчасно виводити з організму м’ясо, що швидко гниє та виділяє токсини. У травоїдних кишковик в шість разів довше за тіло, оскільки рослинна їжа розкладається набагато повільніше, ніж м’ясо. Людина, як і травоїдні, має довгий кишковик, тому, коли вона їсть м’ясо, в організмі утворюються токсини (сечовина, аміак, тіол…), які утруднюють роботу нирок і сприяють розвитку артритів, ревматизму, подагри та навіть раку.

Харві Деймонд, фахівець з питань здоров’я та харчування, жартує: „Покладіть дитині в ліжечко яблуко та кролика. Якщо вона з’їсть кролика і буде гратись з яблуком, я вам куплю нову машину”.

Асоціація американських дієтологів відмічає, що „переважна більшість Людей упродовж усієї історії Людства харчувалися Вегетаріанською та переважно Вегетаріанською їжею”. Велика частина світу дотримується цього й досі. У розвинених країнах світу звичка до м’яса поширилася не більше ста років тому після появи холодильників. Проте навіть в 20-му столітті організм Людини не пристосувався до переварювання м’яса.


Отже, ще однією причиною шкоди від м’яса можна вважати його „токсичність”.

Інститут Харчування США повідомляє, що „м’ясо несподівано убитих тварин насичене отруйною кров’ю та іншими шкідливими біохімічними компонентами”. У останні секунди життя в кров тварини викидається безліч стресових гормонів, які стають причиною „отруєння” організму Людини.”

Крім того, м’ясо містить залишки антибіотиків, гормонів, токсинів і залишки пестицидів, які накопичилися із зернових культур, які їм згодовували.

Відразу, як тварину забивають, її туша починає розкладатися. Щоб уповільнити цей процес в їжу тварині, призначеній на забій, теж додають величезну кількість хімічних речовин, а після забою додають у м’ясо нітрит та
інші консерогени.
А що роблять з твариною, що захворіла? Власник веде її на бійню, де тварину убивають для того, щоб її хазяїн не зазнав збитків. Після цього Люди платять немало грошей, щоб це м’ясо потрапило в їхні шлунки.

Результати дослідження грудного молока 1400 годуючих матерів показали, що молоко жінок, що вживали м’ясо та молочні продукти, містило в два рази більше шкідливих речовин з довкілля, чим молоко жінок, що дотримувалися Вегетаріанського підходу до харчування.


Ви можете запитати: Де ж брати повноцінний білок? Хіба в рослинній їжі міститься все необхідне?

Дієтологи досі вважали, що повноцінні білки (тобто ті, що містять усі 8 незамінних амінокислот, що не виробляються організмом) знаходяться тільки в м’ясі, рибі, яйцях і молочних продуктах.

Проте нові дослідження, проведені в Швецькому та Німецькому інститутах, показали, що більшість овочів, фруктів, насіння, горіхів і зернових є джерелами повноцінних білків, які до того ж легко засвоюються і не містять токсичних домішок. Споживання в достатній кількості натуральних продуктів повністю унеможливлює нестачу білку в організмі.


На думку багатьох, найважливішим аргументом на користь Вегетаріанства є етичні міркування – прагнення не заподіяти страждання або смерть живим істотам.

В наші дні багато Людей заспокоюють себе думкою про те, що тварин тепер вбивають „гуманними” способами. На жаль, ці уявлення не мають нічого спільного з правдою.

Забійні тварини усе життя проводять в неволі та приречені на тяжке існування, вони з’являються в результаті штучного запліднення, стимулюються гормонами, відгодовуються неприродною їжею і потім їх в жахливих умовах везуть на смерть.

Їм без жодних обезболюючих проводять кастрації, куркам обрізають клюви, вони постійно перебувають в стані жаху і це передається через м’ясо тим, хто його їсть. На бійнях тварин глушать ударами молота, електричним струмом або пострілами з пневматичних пістолетів, потім підвішують за ноги на транспортер, ще живим перерізають глотку та здирають з них шкуру, так що вони помирають від втрати крові.
Із скількох же годин пекельних мук тварин Людина виціджує одну – єдину хвилину насолоди для язика?!

Людина, що харчується м’ясом, може сказати, що вона нікого не вбиває, але насправді, купуючи м’ясо в магазині або на ринку, вона платить свої гроші за те, щоб хтось інший за неї зробив це вбивство.

Пол Маккартні, після відвідання бійні, заявив: „Якби на м’ясокомбінатах були скляні стіни, усі стали б Вегетаріанцями”.

Вегетаріанство має безперечні переваги над м’ясоїдством по багатьом факторам: це й економічні, екологічні, соціальні, етичні…

Скажемо лише, що м’ясо – це їжа, яку споживає меншість за рахунок більшості.

Наприклад, щороку Британія згодовує усій худобі достатню кількість їжі, щоб нагодувати 250 млн. чоловік, тоді як у світі щороку помирає 30 млн. Людей з голоду.

Якщо Америка зменшить своє споживання м’яса лише на 10%, це звільнить  достатню кількість їжі, щоб нагодувати 60 млн. Людей.
До 1950 року тропічні ліси займали 14% площі суші. Половина з них вже зникла, і площа їх з кожним роком зменшується на ділянку, рівну по площі території Великобританії. І заради чого? В основному для створення нових пасовищ або для вирощування сої на корм худобі, більша  частина якої поступає в індустріально розвинені країни. Приблизно через 7 років ця земля стане практично мертвою і неврожайною. Так в рік знищується 164 000 квадратних км. тропічних лісів.


Люди часто думають: що з того, що Я стану Вегетаріанцем? Планету це не врятує.

Проте Людство складається саме з Людей, таких як Ми з Вами. Кожен, хто змінився, робить свій безцінний вклад в збереження власного здоров’я та навколишнього середовища. Кожен Вегетаріанець щорічно рятує 90 тварин і пів гектару лісу. І з кожним роком число Вегетаріанців росте і на сьогодні складає близько мільярда Людей.

Вибір залишається за Вами. Ми ж погоджуємось з висловлюванням Бернарда Шоу:
«Тварини - це мої друзі, і Я не їм моїх друзів».

 

Эволюция Продолжается – Алексей Воевода, Frank Medrano, Mike Tyson (2014)

Эволюция Продолжается – Алексей Воевода, Frank Medrano, Mike Tyson, Mac Danzing (Вегетарианцы, Веганы и Сыроеды)

 

Еда. Выбор Жертвы (2010)

Їжа – глобальний маркетинговий обман. Ми любимо поїсти, обожнюємо ресторанчики і кафе, любимо готувати, їмо на роботі, удома, під час ділових переговорів, коли зустрічаємося з друзями – усе тому, що їжа – наркотик, а усі люди – харчові наркомани.

І найжахливіше те, що на цей наркотик нас свідомо підсадили харчові корпорації, ресторатори та інші зацікавлені особи. В результаті – сучасна людина їсть значно більше, ніж їй насправді треба і те, що їй навіюють за допомогою реклами.

У фільмі ми розглянемо залежність людей від їжі – як результат украй успішної глобальної Рекламної Кампанії. Ми покажемо, як і чому вдалася ця Рекламна Кампанія, розкриємо секрети і прийоми „Маркетингової Змови”, розповімо про останні відкриття і дослідження в області їжі та харчової індустрії.

Фільм треба дивитись кожній Людині!!!

 

Гамбургер Без Прикрас (2005)

Ми любимо дивитися фільми про тварин в дикій природі, але не бажаємо знати подробиці життя інших тварин, приречених на неволю і службу нам, поки ми можемо їх експлуатувати.

„Гамбургер Без Прикрас” – документальний проект про життя та вбивство сільськогосподарських тварин, знятий в 2005-му році зоозахисним центром „Вита” спільно з міжнародною організацією CIWF. Коли людина їсть м’ясо, вона не замислюється про страждання тварини. Проте, не варто поспішати звинувачувати усіх, хто споживає в їжу м’ясо. Щоб стати „Веганом”, треба прийти до цього, прийняти усвідомлене та зріле рішення. Автори фільму не нав’язують глядачам вегетаріанство. Вони просто показують, який шлях проходить тварина перед тим, як стати гамбургером.

Фільм буде корисним усім для загального розвитку та переоцінки своєї життєвої позиції.

 

Двойная Порция / Super Size Me (2004)

Скандальне документальне розслідування про роль мережі ресторанів швидкого харчування „Макдональдс” в ожирінні американців. Режисер Морган Сперлок поставив експеримент на собі: впродовж місяця він три рази на день їв у „Макдональдсі”. Причому, виключно популярні порції „Supersize” (подвійна порція). В результаті Морган набрав 12 кг, його холестерин підскочив до небес, у нього почала страждати печінка, з’явилися головні болі, депресія, зник сексуальний потяг. Як реакція на фільм, який став хітом в США, „Макдональдс” оголосив про рішення до кінця 2004 р. зняти з виробництва та продажу у своїх відділеннях в США порції „Supersize” – торгівельний символ мережі.

 

Земляне (Режиссёрская Версия) / Earthlings (2007) Directorʼs Сut

„Земляни” – відмічений декількома нагородами документальний фільм про експлуатацію тварин для отримання їжі, одягу, домашніх вихованців, розваг і медичних експериментів. Являючись, на думку багатьох людей,
„Найпереконливішим Документальним Фільмом”, „Землян” ще називають „Творцем Веганів” за його жалісливі зйомки сцен з тваринних притулків, розплідників, зоомагазинів, виробничих ферм, боєнь,  спортивних змагань, цирків та дослідницьких лабораторій. Фільм коментований актором Хоакіном Феніксом („Гладіатор”), номінантом на премію Academy Award, і виконаний з музичним супроводом Мобі, автором платинових альбомів. Сьогодні по всьому світу „Землян” називають головним фільмом в області захисту прав тварин. „З усіх фільмів, над яким я працював, про цей говорять найбільше”, сказав Фенікс. „Кожен, хто бачив „Землян”, розповідає про нього ще трьом”.

Фільм складається з декількох частин, в кожній з яких зачіпаються проблеми з різних областей, що загалом вказує на безсердечність і егоїзм людини по відношенню до братів наших менших. Показується наскільки жахливими є наслідки рибальства та тваринництва в глобальних масштабах.

Захист тварин.

Не дивлячись на те, що наше суспільство наділило усіх людей рівними правами, воно все ще порушує базові права тварин. У розвинених країнах діють закони по захисту домашніх вихованців від жорстокості, проте ці закони не забезпечують належного захисту тварин. Велика частина населення закриває очі на постійні приклади прояву жорстокого відношення  до „Братів Менших” і хоче вірити, що їжа на їх столі приготовлена з тварин, „Убитих Людяно”. Після перегляду „Землян” неможливо залишатися наївним. Реальні сцени з притулків для тварин, де собак убивають за допомогою газу в моторошних „Газових Камерах” (щоб померти, їм потрібно до 20 хвилин), або з боєнь, на яких оббіловують тварин, що іноді все ще знаходяться при свідомості, перевершують найстрашніший фільм жахів.

Після перегляду сцен шокуючого поводження з тваринами, стає ясно, що нині захист тварин з боку держави недостатній. Мають бути введені закони, що забороняють жорстокість по відношенню до тварин, щоб зупинити ті нескінченні тортури, яким вони піддаються. Фільм ставить питання, яке вимагає відповіді: „Що це за суспільство та що це за люди, які дозволяють нашим найближчим землянам страждати таким жахливим способом?” Очевидно, що тварини відчувають біль, усвідомлюють світ, в якому живуть, і потребують певних прав, які гарантуватимуть їм належне ставлення. Проте, тварини не можуть говорити самі за себе, – тільки люди, які прагнуть змінити існуючий лад, можуть допомогти захистити їх.

 

Осторожно – Еда! (2008)

Проживаючи життя, ми навіть не замислюємося над тим, що їмо. Мовляв, якщо ця їжа продається в магазинах, то хтось її перевіряє, і вона не може бути небезпечною.

Сама назва фільму „Осторожно – Еда!” просто кричить про сенс і ідею фільму. Адже улюблені нами продукти можуть завдавати великої шкоди здоров’ю. Фільм розповідає про те, що таке ГМО, і як вони впливають на організм, в подробицях говориться про шкоду фаст-фуду, напівфабрикатів, газованих напоїв, пояснюється значення нікому не зрозумілих слів і значків на етикетці після слова „Склад”. Для наочності творці навіть поставили експеримент на людині, який дав явний результат і ще раз довів, що задоволення від їжі повинен отримувати і наш організм.

Будь-який мегаполіс обвивають мережі закусочних, які дозволяють, як то кажуть, „перекусити на ходу”. З нашим ритмом життя це дуже зручно. „Макдоналдс”, „Ростикс” та різні „Стардогси”, „Шаурма”, „Кури-гриль” та інше. Сюди ж відносяться швидкорозчинні супи, каші, локшина.

Виявляється, людина „Підсаджується” на них не лише тому, що це „швидко і економно”. Це ще й смачно. У такій їжі багато хімічних ароматизаторів і добавок, тобто, „Підсилювачів Смаку”.  Звикаєш до них швидше, ніж до кокаїну.  А наслідки  однакові – зруйноване здоров’я. Найвідоміший з „підсилювачів смаку” – MSG. При попаданні в організм він легко проникає з крові в мозок і безпосередньо на нього впливає. В результаті здається, що ми з’їли щось абсолютно приголомшливе, і нам хочеться їсти це знову.

Ожиріння й інфаркти – такі наслідки любові до гамбургерів і картоплі „фрі”. До наметів з „хот-догами” вишиковуються черги, закусочні „Fast Food” забиті повністю. Сюди ходять сім’ями.

Експериментальним шляхом ми покажемо, як „закусочна” їжа впливає на людський організм. Наш герой (згідно офіційно оформленому договору) протягом двох тижнів харчуватиметься лише гамбургерами, „хот-догами”, картоплею „фрі” та запиватиме усе це газованою водою. За його станом стежитимуть фахівці: лікарі, фізіологи, психологи. У кінці експерименту ми побачимо, що сталось зі здоров’ям людини, основною їжею якої протягом усього двох тижнів був „Fast Food”.

Жорстоко. Зате наочно та пізнавально.

 

 

 

Правда О Мясе / Meat The Truth (2008)

„Правда Про М’ясо” – перший великий проект, створений фондом Ніколаса Г. Пірсону. Це відвертий документальний фільм, представлений Маріані Тіме (лідером „Партії Захисту Тварин”), який є доповненням до ранніх фільмів про глобальне потепління. Хоча подібні фільми досягли значного успіху в привернені уваги широкої публіки до проблеми глобального потепління, вони постійно ігнорують одну з найважливіших причин зміни клімату – інтенсивне тваринництво. „Правда Про М’ясо” розкриває той факт, що промислове тваринництво створює більше парникових викидів, ніж усі автомобілі, вантажівки, потяги, кораблі та літаки у світі разом узяті.

 

 

Нация Фастфуда / Fast Food Nation (2006)

Всеамериканська любов до гамбургерів через ланцюг історій: від молодої пари іммігрантів з м’ясокомбінату, головного постачальника та підлітків-клерків з фаст-фуду до корпоративного начальства, яке несподівано дізнається шокуючу новину.

 

 

Просроченная Жизнь (2008)

Їжа не приходить одна. Продукти масового отруєння: мертві суші – справжні самураї проти московського сурогату. Таємне життя шаурми і... Десерт із звалища – ручна робота! Як тухлятину перетворюють на елітне пригощання… Чи можна заощадити, купивши прострочену їжу? І таємні прийоми ресторанної кухні: як офіціанти мстять вередливим клієнтам?

 

 

Сироїдство

Алексей Воевода. Телепрограмма «Вечерний Ургант» (2014)

Мало хто знає, що багатократний Олімпійський призер-здоров’як Олексій Воевода – СИРОЇД !!!

Олексій Іванович Воєвода – видатний російський бобслеїст українець, двократний чемпіон Олімпійський Ігор в 2014 в двійках і четвірках, срібний призер Олімпійських Ігор 2006 року в четвірках, бронзовий призер Олімпійських Ігор 2010 в двійках, Чемпіон Світу 2011 року в двійках.

До переходу в бобслей став триразовим Чемпіоном Світу та триразовим переможцем Кубку Світу серед професіоналів по армрестлінгу.

У системі харчування дотримується Веганської фруктово-овочевої дієти, стверджуючи, що відмова від м’яса допомогла йому поліпшити спортивні результати.

Олексій Воєвода строго дотримується здорового способу життя: не палить, не вживає алкоголь, продукти тваринного походження та термічно оброблену їжу. Крім того, Олексій кожен понеділок практикує голодування на воді.

 

Алексей Воевода. О сыроедении Центр «ВИТА» (2013)

Чемпіон Світу по армреслінгу та бобслею Олексій Воєвода – веган-сироїд. Харчується фруктами та овочами, взимку дозволяє собі каші:

„Я пробував усе: сидів на м’ясі та молочному, на білкових коктейлях – це усе не те. Білок, за яким так ганяються спортсмени, насправді працює проти них: білок викликає процеси гниття в організмі – це аксіома. Продукти розкладу білка – сечовина, аміак, тінол, токсичні гази. Це нікому не потрібно. Чемпіоном став, коли перейшов на веганство та майже стовідсоткове сироїдіння. Моя сестра багато років не могла завагітніти, порадив свій стиль харчування – і вже через декілька місяців їй все вдалося!”

Зразок раціону Олексія Воєводи:

Уранці – дві склянки Води і все. Потім легкий обід – салат. Увечері – фрукти, овочі. Щопонеділка не їсть нічого, п’є тільки воду і почуває себе чудово, але навіть щопонеділка не пропускає тренування в спортзалі.

У відео Олексій посилається на роботу українського вченого, фахівця в області фізіології та вегетативних функцій Олександра Михайловича Уголєва.

 

Алексей Мартынов. Отрывок из «Мясоеды Против Травоядных» (2011)

Суперечки між Вегетаріанцями та м’ясоїдами тривають не одне століття. Хто все-таки здоровіший, розумніший, сильніший: любителі м’яса або прибічники рослинної їжі?

Чи правда, що Вегетаріанці живуть довше за м’ясоїдів? І у кого з них більше перемог на сексуальному фронті? Щоб відповісти на ці питання, автори фільму цілий місяць спостерігатимуть за двома сімейними парами. Одна з них весь цей час буде харчуватись тільки овочами, крупами та фруктами. Інша пара три рази в день буде їсти м’ясо. За здоров’ям учасників експерименту простежить лікар-дієтолог.

 

Алексей Мартынов. Телепрограмма «Треугольник» (2010)

В програмі „Треугольник” ви побачите інтерв’ю з відомим співаком, Веганом-Сироїдом – Олексієм Мартиновим.

Олексій Мартинов дуже детально, цікаво та пізнавально пояснює свою позицію стосовно харчування, способу життя. Програма буде дуже корисною усім, хто замислюється про харчування, а також про спортивну фігуру на Сироїдінні.

Коротко про героя програми: Олексій Мартинов – засновник знаменитої в середині 90-х реп-групи „Дерево Життя”. Вокаліст фантастичного fusion-дуета „Сценокардія”, лауреат Гран-прі Першого національного конкурсу молодих виконавців „5 Зірок”, Веган-Сироїд. Серйозно захоплюється спортом, моржуванням.

Назва програми „Треугольник” символізує три думки, з якими дві ведучі та герой програми приходять в студію.

Причому, трикутник рівнобедрений, де на чолі кута – Особа. У кожної з ведучих своя роль – одна загострює розмову та провокує гостя, інша як би „згладжує кути”.

Програма умовно ділиться на три частини. Коло тем для обговорення в програмі необмежене. Головне – це показати Героя з несподіваного боку та дати зрозуміти глядачеві, що у Людини є різні грані, а також, що вона може розглядати будь-яку проблему під своєю власною, індивідуальною, точкою зору.

Київ, вул. Васильківська, 23А